Çukurambar Falcı En İyi Fal Bakma

http://tiny.cc/Tikla-Whatsapp

Çukurambar, Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan bir semttir. Günümüzde modern ve lüks binaları, geniş caddeleri ve yeşil alanlarıyla dikkat çeken semt, son yıllarda yapılan yenileme çalışmaları ile Ankara’nın en gözde semtlerinden biri haline gelmiştir.

Çukurambar Falcı

Çukurambar, ilk olarak Osmanlı döneminde köy olarak kurulmuştur. Zamanla Ankara’nın hızlı nüfus artışı ve gelişimi nedeniyle büyük bir semt haline gelmiştir. Semt, Eskişehir Yolu üzerinde yer alması nedeniyle ulaşım açısından oldukça avantajlıdır. Ayrıca semtte birçok alışveriş merkezi, restoran, kafe, spor merkezi ve eğlence mekanı da bulunmaktadır.

Semtte yer alan en önemli yapılar arasında Türkiye’nin en büyük kongre merkezlerinden biri olan ATO Congresium ve çok amaçlı kullanıma uygun bir meydan olan Çukurambar Meydanı yer almaktadır. Bunun yanı sıra semtte Ankara’nın en yüksek binalarından bazıları da bulunmaktadır.

Çukurambar Falcı

Çukurambar, son yıllarda özellikle yüksek gelirli kesimlerin tercih ettiği bir semt haline gelmiştir. Semtte yer alan lüks konutlar ve iş merkezleri, geniş yeşil alanları ve modern mimarisi ile dikkat çekmektedir. Ayrıca semt, yakın zamanda tamamlanan Ankara Metrosu’nun da duraklarından biri olan Batıkent-Çayyolu Metrosu’na ev sahipliği yapmaktadır.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir